Nekla - mobile.ntt.nekla.eu

plomyk-03.jpg 3bd5139a81a634be8e7b7c8ec2508576
POWIĄZANE GALERIE
Turniej z okazji XV-lecia sekcji szachowej
2018-09-15 Redaktor UKS
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię

Turniej z okazji  XV – lecia sekcji szachowej 

UKS „Płomyk” NEKLA

                     

    W sobotę, 15 września  2018 r. w Nekielskim Ośrodku Kultury odbył się Turniej z okazji XV-lecia sekcji szachowej Uczniowskiego Klubu Sportowego w Nekli, który zgromadził 62 szachistów z  Marzenina, Wrześni, Żydowa, Kostrzyna Wlkp. oraz Nekli.

Na turnieju gościliśmy Pana Burmistrza Karola Balickiego oraz Pana Dyrektora Zespołu Szkół w Nekli Roberta Andrzejczaka.

Zawody rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempem gry 15 minut na partię dla zawodnika, w kategoriach do lat 8 (rocznik 2010 i młodsi), do 12 lat (rocznik 2009 - 2006), do 16 lat ( rocznik 2005 – 2002) oraz  „open”.

Najlepsi  zawodnicy zdobyli statuetki, najlepsi  szachiści z gminy Nekla otrzymali nagrody, w grupie najmłodszej wszystkie dzieci otrzymały upominki.

Wszystkich uczestników poczęstowano ogromnym tortem.

 

Wyniki:

 

open:

I miejsce  Robert Cichowski Nekla

II miejsce  Leszek Nowacki Września

III miejsce  Kazimierz Ochowiak Nekla

Najlepszy szachista gminy Nekla: Robert Cichowski

 

do lat 16 :

dziewczęta:

I miejsce  Anna Szuba Nekla

II miejsce  Bogna Kapsa Marzenin

III miejsce  Amelia Łakoma Nekla

Najlepsza szachistka gminy Nekla: Anna Szuba

chłopcy:

I miejsce  Hubert Zbierski Września

II miejsce  Antoni Długosz Września

III miejsce  Paweł Wrzaskowski Września

Najlepszy szachista gminy Nekla: Dawid Kubiak

 

do lat 12 :

dziewczęta:

I miejsce  Małgorzata Kubiaczyk Nekla

II miejsce  Aniela Długosz Września

III miejsce  Kornelia Filipczak Żydowo

Najlepsza szachistka gminy Nekla: Małgorzata Kubiaczyk

chłopcy:

I miejsce  Szymon Banaszak  Kostrzyn

II miejsce  Michał Wsolak Nekla

III miejsce  Szymon Kmieciak Nekla

Najlepszy szachista gminy Nekla: Michał Wsolak

 

do lat 8 :

dziewczęta:

I miejsce  Wiktoria Kubiaczyk Nekla

II miejsce  Julia Szwat Marzenin

III miejsce  Hanna Balicka Nekla

Najlepsza szachistka gminy Nekla: Wiktoria Kubiaczyk

chłopcy:

I miejsce  Nikodem Michalak Marzenin

II miejsce  Stanisław Długosz Września

III miejsce  Bartosz Banaszak Kostrzyn

Najlepszy szachista gminy Nekla: Aleksander Kosowski

 

WYNIKI wszystkich grup:

https://www.chessmanager.com/pl/tournaments/5751575226089472

.

Wiadomości Wrzesińskie - artykuł

 

 

 

 

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
godz.jpg 1ef8094b5327e480af86132c4050a202
Chess.jpg f9dfa316a7aa53fedb21d8705a4a8d04
chessnamager.jpg d94ed1ae93073a4b9db3f110ecd884b7
zap.jpg 77e59571eacf1c8c055d5d1395d0753a
zapisz sie.jpg fd6e335df6e207f67e3b094ac25d6b81
marzenin.jpg 27c00ee87937f33edffd7b2b877d3841
nekla.jpg 78632e9fc6c27c1d054f6d8aa56eea43
cover.png 11a067b373737ca8167f47c6b36c6241
pl_pl_plomyk_sm.png 045832a6103c7477f5b580be9a17884a